Затверджено графік зустрічей Міжнародної Ради для моніторингу реформи ДФС

10/6/17

5 жовтня Міністр фінансів Олександр Данилюк, в.о. Голови ДФС Мирослав Продан, Держсекретар Мінфіну Євгеній Капінус, радник Міністра Яна Бугрімова зустрілися з міжнародними партнерами для обговорення перебігу Проекту з комплексної реформи Державної фіскальної служби (ДФС) і домовилися проводити щомісячні зустрічі для моніторингу впровадження визначених ініціатив.

У зустрічі взяли участь Хьюг Мінгареллі, Посол ЄС в Україні, Марі Йованович, посол Сша в Україні, Роман Ващук, Посол Канади в Україні, Франсіс Маліж, Керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу, Йоста Люнгман, представник МВФ в Україні, Альгірдас Шемета, бізнес-омбудсмен, Хольгер Кремер, консул Німеччини, Брайан Сіл, представник Мінфіну США, Уоррен Вілсон, співробітник економічного відділу Посольства США.

“Ми продовжуємо впроваджувати рекомендації у реформі Державної фіскальної служби. У нас є підтримка усіх ключових стейкхолдерів та міжнародних партнерів. Це комплексна зміна структури ДФС, яку ми проводимо разом з керівництвом ДФС та міжнародними консультантами. Це не швидкий процес, але працюючи наполегливо з професійною командою, ми прагнемо зробити процес змін незворотнім. Ми докорінно змінюємо філософію роботи: від фіскального органу до сервісно-орієнтованої служби, основною задачею якої є стимулювання добровільної сплати податків. Ця реформа є однією з ключових для поліпшення бізнес-клімату та розвитку економіки”, - зазначив Олександр Данилюк.

Усі учасники заявили про свою повноцінну підтримку Проекту з комплексної реформи ДФС та наголосили, що операційні зміни всередині структури допоможуть налагодити взаємодію ДФС з платниками та сприятимуть подальшій трансформації принципів роботи Служби.

Щомісячні консультативні зустрічі Ради проводитимуться для узгодження подальших кроків та моніторингу вже впроваджених ініціатив.

Нагадаємо, що в рамках Проекту з комплексної реформи ДФС було визначено 10 першочергових ініціатив, які можна впровадити у короткостроковій перспективі.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити