Заступник Міністра фінансів Євген Капінус обговорив поліпшення адміністрування податків з бізнесом та громадськістю

7/13/16

13 липня Євген Капінус взяв участь у дискусійній панелі «Українські реформи: Податки та економіка», організованій Торгово-промисловою палатою України.

Євген Капінус представив депутатам, бізнес-колам та громадськості бачення Мінфіну щодо змін у податковій системі. Метою цих змін є спрощення адміністрування, зменшення втручання держави у бізнес та створення умов, в яких бізнес може розвиватись.

Заступник Міністра розказав, що Мінфін пропонує зміни для вирішення проблеми з компенсацією ПДВ. Так ми плануємо створити єдиний прозорий реєстр та покращити систему електронного адміністрування ПДВ.

Також Міністерство пропонує запровадження повноцінного електронного кабінету платника податків та посилення онлайн сервісів.

Крім цього, запропоновано перейти на однорівневу систему оскаржень рішень ДФС. Це спростить процес апеляції для бізнесу та посилить його захист від зловживань податкової.

У своєму виступі заступник Міністра Євген Капінус зазначив: «Наше ключове завдання – зменшити тиск на бізнес і забезпечити максимально прозору взаємодію з державою. Ми абсолютно відкриті до діалогу з усіма стейкхолдерами і дослухаємося до їхньої думки».

Так при розробці концепції Мінфін активно обговорював її з депутатами, підприємцями, громадськістю та експертами.

У заході також взяли участь народний депутат Андрій Журжій, голова податкових Комітетів Громадських рад Мінфіну та ДФС Тетяна Шевцова, експерти Володимир Дубровський, Ілля Несходовський, Михайло Соколов.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити