Заступник Міністра фінансів Олена Макеєва взяла участь у форумі "День Українського бізнесу"

5/16/15

14-15 травня 2015 року у Варшаві відбувся Міжнародний форум «День українського бізнесу», в рамках якого високопосадовці з України та Польщі, представники бізнес-середовища обговорили процеси проведення реформ в Україні з метою євроінтеграції та покращення бізнес-клімату.

Форум пройшов під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства України в Республіці Польща, при підтримці Міністерства економіки Республіки Польща та зібрав близько 300 учасників.

Готовність українського Уряду до проведення реформ, спрямованих на євроінтеграцію України відповідно до стандартів ЄС, а також створення стимулів для активізації ділової активності та покращення інвестиційного клімату – ключові питання, які обговорювалися під час заходу.

Від Міністерства фінансів України у роботі форуму взяла участь заступник Міністра Олена Макеєва. У складі української делегації були також заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко, заступник Голови Правління НБУ Владислав Рашкован, голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, від Республіки Польща виступав заступник Міністра економіки Анджей Диха. Також у Форумі взяли участь посли обох країн Андрій Дещиця та Генрік Литвин та інші високопосадовці з української та польської сторін.

Олена Макеєва розповіла про стратегічні напрямки роботи: реформування фіскальних органів та проведення податкової реформи. «Ми націлені на створення простої зрозумілої для інвестора податкової системи, яка дозволить вивести із тіні працюючий бізнес та стимулюватиме прихід нових інвесторів в Україну», - зазначила Олена Макеєва.

Не обійшлося без обговорення окремих питань оподаткування, зокрема, стосовно електронного адміністрування ПДВ, вдосконалення митних процедур, вимог щодо трансфертного ціноутворення та кримінальної відповідальності платників податків.

Під час форуму були також презентовані географічні, інфраструктурні та соціально-економічні особливості регіонів України та переваги для ведення бізнесу, практичний досвід освоєння українського ринку та інвестиційні проекти, які підлягають реалізації в Польщі.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити