За поданням Міністра фінансів Олександра Данилюка Уряд призначив нового заступника Міністра

6/1/16

27 травня за поданням Міністра фінансів Олександра Данилюка Кабінет Міністрів призначив на посаду заступника Міністра фінансів Сергія Марченка.

Сергій Марченко є фахівцем у напрямках фіскальної децентралізації, бюджетного процесу та податкової політики, адже працює в цій сфері понад 10 років, і брав активну участь у розробці та просуванні реформ по цим напрямкам.

"Щиро вітаю Сергія Марченка із призначенням на посаду заступника. Дуже радий, що до команди Мінфіну приєднався першокласний фахівець, який має системне бачення процесу реалізації реформ. Впевнений, що з його приєднанням команда Міністерства стане ще потужнішою, а його фаховий досвід і професійні знання принесуть користь всій країні на шляху впровадження реформ", - зазначив з цього приводу Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Міністерство фінансів вітає це рішення Уряду та дякує за сприяння у формуванні в Мінфіні професійної команди однодумців – досвідчених управлінців, які допоможуть у швидкому й ефективному впровадженні необхідних для країни реформ.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити