Відбулось офіційне представлення нового керівника Міністерства фінансів

4/18/16

15 квітня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив колективу Міністерства фінансів нового керівника відомства – Олександра Данилюка, який 14 квітня призначений на посаду Міністра фінансів.

Під час представлення Прем’єр-міністр зазначив: «Знаю, що команда тих, хто працює в Міністерстві, робили все залежне від себе, щоб справа рухалася. Вважаю, що головне моє завдання - забезпечити підтримку проведення реформ, у тому числі підготовлених у стінах цього Міністерства».

У свою чергу, новопризначений Міністр фінансів подякував за довіру та наголосив на розумінні подальших напрямків роботи Міністерства. Разом з тим, Олександр Данилюк запевнив, що працюватиме над реалізацією розпочатих Міністерством фінансів реформ і з честю продовжить всі напрацювання, аби Мінфін і надалі залишався двигуном реформ у країні.

«Ми будемо чітко виконувати свої функції, щоб фінансова система була стабільною, щоб працювала без збоїв. Наше завдання - використати потенціал Міністерства на 150 відсотків», - запевнив Міністр фінансів.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити