У Мінфіні пройшов тренінг з цифрової грамотності від Google

10/3/17

У Міністерстві фінансів України завершився перший 4-денний тренінг з цифрової грамотності від спільноти Google Educator Group в Україні. Захід було ініційовано за підтримки Державного секретаря Мінфіну Євгенія Капінуса.

Тренер курсу Антоніна Букач розповіла співробітникам Міністерства фінансів України про можливості інструментів Google у роботі держслужбовця. Зокрема, учасники пройшли практичні кейси з використанням хмарних технологій, Google-форм, поглибленого пошуку, налаштування сповіщень та інших можливостей Google.

«Ми прагнемо, щоб держслужбовці Мінфіну володіли сучасними технологіями пошуку, обробки, аналізу й поширення інформації, а також вміли застосовувати їх у своїй діяльності. Це дозволить нам ефективніше виконувати свою роботу та бути ближчими до громадян», – зазначив Євгеній Капінус.

Міністерство фінансів дякує Google Educator Group в Україні за цікаве й корисне навчання та обмін досвідом. З нетерпінням очікуємо на наступні освітні заходи.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити