Результати засідання Комісії з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів на ринку державних цінних паперів

4/13/18

Міністерство фінансів України повідомляє, що за результатами засідання Комісії з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів, яке відбулося 13 квітня 2018 року, були ухвалені такі рішення:

1. Надати право ПАТ«АЛЬФА-БАНК», ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ» та ПАТ «КРЕДОБАНК» підписати договір з Міністерством фінансів України з метою набуття статусу первинного дилера на ринку державних цінних паперів.
2. Розірвати з ПАТ «Універсал Банк» договір про співпрацю на ринку державних цінних паперів за повторне невиконання взятих на себе зобов’язань.
3. Повідомити ПАТ «УкрСиббанк» про можливість розірвання договору про співпрацю на ринку державних цінних паперів за невиконання взятих на себе зобов’язань.
4. У зв’язку із затвердженням нової редакції договору про співпрацю на ринку державних цінних паперів діючі договори з первинними дилерами припиняють свою дію з 14 травня 2018 року. Направити первинним дилерам нову редакцію договору для підписання.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити