Промова Міністра фінансів Наталії Яресько на засіданні Національної ради реформ 8 грудня 2015 року

12/9/15

Шановні колеги,

Останні чотири місяці в Україні були надзвичайно інтенсивними та насиченими з точки зору публічного обговорення податкової реформи. Мабуть, ще ніколи в історії новітньої України податкова реформа не обговорювалася з суспільством так довго та в таких деталях. Ще ніколи в цьому обговоренні не брали участь такі широкі верстви суспільства, а не лише депутати та Уряд.

Я думаю, ніхто в цьому залі не буде сперечатися ані щодо проблем, що існують сьогодні у податковому законодавстві, ані щодо необхідності вирішувати їх.

Яку податкову систему маємо сьогодні?

Вона є складна, незрозуміла, суб’єктивна і корупційна. Через високе оподаткування зарплат, вона не дає можливості розвиватися ані бізнесу, а ні середньому класу. Вона створює ризики для економіки та її громадян. Вона, врешті решт, є надзвичайно не справедливою. Сьогодні учитель, який отримує зарплату в 4000 гривень, платить з неї 20,1% податків. Водночас юрист, що має зарплату в 4000 доларів, але працює як СПД, платить лише 4,5% податків.
Тому нам потрібні не просто зміни до законодавства, не просто рішення низки окремих проблем, а комплексна податкова реформа, яка забезпечить адекватний рівень оподаткування для всіх, та дозволить досягти тієї «точки», в якій бізнес перестане кожного дня з острахом думати про чергове спілкування з податковою. Ми хочемо побудувати систему:
• Яка забезпечує зниження податків для тих, хто дійсно цього потребує.
• Яка знижує можливості для корупції
• Яка стимулює створення нових робочих місць та нові інвестиції, як внутрішні так й іноземні
• Яка забезпечує умови для зниження інфляції та девальваційного тиску, бо підкріплює фінансову стабільність в країні.

Хочу наголосити, що згідно з соціологічним дослідженням, панівна кількість громадян України вважають, що податкова реформа має забезпечувати низьку інфляцію та економічну стабільність, зробити податкову систему справедливішою та прозорішою.

Отже, ми всі з вами маємо єдину мету, єдину ціль - побудувати податкову систему, що дозволить дати значний поштовх розвитку підприємництва, розбудові бізнесу, створенню нових робочих місць та процвітанню країни в цілому.

Проте, всі ми люди, всі є особистостями, і звичайно, кожен з нас має свій неповторний погляд на те, як досягати цієї мети. Саме це і спонукало бурхливі обговорення щодо податкової реформи в суспільстві.

Ці обговорення вже допомогли досягнути консенсусу у суспільстві з приводу низки дуже важливих речей. Наприклад, щодо того, що будь-яка податкова реформа не має підірвати саму основу для економічного зростання - а саме, здоров’я державних фінансів, без яких ми не можемо розраховувати ані на низьку інфляцію, ані на стабільний курс валюти.

Водночас, щодо деяких категорій майбутньої реформи у суспільстві ще й досі точаться дискусії, і мета мого виступу сьогодні - запропонувати такий варіант реформи, який, на мій погляд, може стати консенсусом й щодо них.

Як і першопочаткова пропозиція Міністерства фінансів, проект реформи, яку ми пропонуємо сьогодні, побудовано на принципах.

Ці принципи: відповідальність, простота, ефективність, справедливість, системність, забезпечення інвестиційної привабливості та того, що підприємства дійсно зможуть сплачувати податки за нової системи. Ми твердо віримо, що лише реформа, побудована на принципах та на чітких цінностях, може принести добробут для нашої країни, для її бізнесу та громадян.

Виходячи з принципу відповідальності за збереження здоров’я державних фінансів, у нашому першопочатковому варіанті реформи ми пропонували встановлення лінійної ставки для чотирьох ключових податків на рівні 20%. Така пропозиція була зумовлена реалістичним розумінням можливостей країни швидко зменшити видатки, аби збалансувати таку реформу.

Водночас, за результатами тривалих обговорень проекту майбутньої реформи з Прем'єр-міністром, президентом, народними депутатами та бізнесом, ми знайшли порозуміння щодо потреби та можливості ще більше зменшувати видатки країни. Що, в свою чергу, дасть нам можливість ще більше знизити податки вже зараз.

Тому, з метою зменшення податкового навантаження, ми пропонуємо більш суттєве, ніж ми пропонували спочатку, зниження ставок податків протягом наступних кількох років.

Зокрема, ми пропонуємо:

- Знизити ставку ЄСВ з поточних близько 41% до 20% вже у 2016 році, з максимальним рівнем нарахування – 25 МЗП. Підкреслю, що фізичні особи будуть сплачувати 0% ЄСВ замість нинішніх 3,6%
- Вже в 2016 році встановити ставки ПДФО та податку на прибуток - на рівні 18%. Таким чином, доходи підприємств та фізичних осіб будуть оподатковуватися однаково.
- В 2017 році знизити ставки ПДФО та податку на прибуток до 17%.
- І, нарешті, ми маємо намір у 2018 році скасувати ЄСВ та встановити єдиний податок на зарплату на рівні 20%.

Для забезпечення додаткової підтримки найменш захищеним верствам наших громадян, ми пропонуємо лишити в силі мінімальну соціальну пільгу в розмірі 0,5 мінімальних зарплат, та розширити сферу її застосування, збільшивши поріг зарплати для отримання пільги з 1,4 МЗП до 3 МЗП (у 2016 році – 4134 грн.). Це дозволить нам створити одне з найменших податкових навантажень на зарплату в країнах ЄС, а 16% наших громадян користуватимуться мінімальною соціальною пільгою, та не будуть платити ЄСВ у розмірі 3,6%.

Це - саме те, чого очікують від нас громадяни. 68% українців вважають, що знижувати податки потрібно для середнього класу та для найбідніших громадян, а не для всіх без винятку у країні.

Для того аби дати стимул та мотивацію до вкладання нових інвестицій в економіку України, ми пропонуємо запровадити інвестиційний податковий кредит. Цей інструмент дозволить спрямувати до 50% нарахованої суми податку на прибуток на інвестиції в нове обладнання, нове виробництво або нові технології. І, таким чином, буде стимулювати гравців вкладати кошти у нове виробництво, а це сприятиме появі нових робочих місць та скорішому відновленню економіки. Ми пропонуємо дозволити підприємствам до 30% вартості інвестицій через цей механізм.

З метою вирівнювання умов для роботи бізнесу, ми пропонуємо змінити умови спеціального режиму оподаткування для аграрного сектору, надавши галузі на адаптацію к новим умовам перехідний період на 1 рік. Зокрема, ми пропонуємо розподіляти нарахований с/г виробниками ПДВ, так аби 75% податку йшло до бюджету, 25% залишалося у розпорядженні платника (сьогодні 100% ПДВ залишається у платника). Також ми пропонуємо відновити право на відшкодування податку на додану вартість для усіх експортерів зернових та технічних культур;

Також всі ми згодні, що докорінних змін потребує спрощена система оподаткування. Ми згодні, що спрощена система має залишатися, і бути дієвим інструментом підтримки малого бізнесу та підприємництва. Водночас, оподаткування в рамках спрощеної системи не має бути регресивним - тобто не має бути такого, що менші підприємці платять більше податків, аніж великі конкуренти. Тому ми змінимо систему оподаткування в рамках спрощеної системи, з оподаткування обороту на оподаткування прибутку. Водночас, ми пропонуємо більш повільний перехід на нові правила. Зокрема, коефіцієнт, що визначатиме витрати платників єдиного податку групи «В», становитиме у 2016 і 2017 роках - 0,85, 2018 - 0,65, 2019 - 0,45.

Нарешті, важлива частина податкової реформи - це зміна правил адміністрування податків. Наша мета - зробити адміністрування простим, прозорим, таким, що мінімізує можливості для суб’єктивізму та зловживань з боку податкових органів.

Зокрема, ми пропонуємо:
▪ Відмовитися від сплати авансових платежів по податку на прибуток, створити прозору та несуб’єктивну систему відшкодування податку на додану вартість з бюджету, який забезпечуватиме однакові вимоги та права для всіх платників податку
▪ запровадити офіційну публікацію реєстру відшкодування ПДВ з відображенням у ньому даних про платника податку, заявлених до відшкодування з бюджету сум податку та стану їх відшкодування.
▪ запровадити електронний кабінет платника податків, визначення принципів та механізмів його функціонування;

Ми також розуміємо, що надзвичайно важлива складова реформи адміністрування податків - це перебудова роботи Державної Фіскальної Служби України.

Дещо в цьому напрямку вже зроблено. Ще в червні 2015 року, після багатомісячних консультацій з міжнародними фахівцями, ми розробили та затвердили план реструктуризації ДФС, реалізація якого розрахована на 2015-2016 роки. В рамках цього плану, до кінця цього року апарат ДФС буде зменшено на 30%, чи на 18 тисяч людей. Ми замінюємо керівний склад ДФС, вже проведено люстрацію. Також вже розпочато реформу Офісу великих платників податків.

Водночас, багато питань ще залишається. Одним з таких болючих питань є демілітаризація податкової міліції ДФС України. За результатами обговорення з народними депутатами та бізнес-спільнотою, ми пропонуємо наступне:

▪ створення на базі податкової міліції служби фінансових розслідувань;
▪ демілітаризацію служби фінансових розслідувань, відмову від військового статусу її співробітників.
▪ позбавити службу фінансових розслідувань права здійснювати перевірки суб'єктів господарювання, що забезпечить розділення сервісної та правоохоронної функцій фіскальної служби.
▪ змінити підходи до роботи, і замість силових засобів контролю за сплатою податків використовувати аналітичні механізми контролю;
▪ на посадах у службі фінансових розслідувань будуть працювати посадові особи, на яких поширюється дія трудового законодавства, законодавства у сфері проходження державної служби, Податкового Кодексу.

Таким чином, шановні колеги, зазначений компроміс щодо податкової реформи дозволить нам відповісти на запит суспільства та підприємців України щодо швидкого зниження податкового навантаження в Україні, та водночас допоможе нам створити більшу справедливість, прозорість в податковому законодавстві, та розпочати важливий процес ліквідації численних викривлень в ньому.

В свою чергу, це дозволить нам зробити ще один, важливий крок в бік відновлення довіри між громадянами та Урядом в Україні, що, в свою чергу, дасть підстави сподіватися на детінізацію української економіки.

Шлях до цього компромісу був важким і подекуди дуже болючим. Але, мабуть, жодне важливе й системне рішення для країни не може бути прийнято без ґрунтовних обговорень цих рішень з суспільством.

Прошу підтримати цей компроміс, та проект державного бюджету на 2016 рік, що буде побудовано на такій податковій реформі, у цьому залі та у сесійній залі парламенту.


Дякую за увагу.


Завантажити презентацію

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити