Оксана Маркарова розпочала робочий візит до Великої Британії

7/23/18

23 липня в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова розпочала робочий візит до Великої Британії.

В ході поїздки Оксана Маркарова візьме участь у Церемонії підписання Багатосторонньої конвенції щодо виконання заходів, які стосуються угод про оподаткування, з метою протидії розмиванню бази оподаткування та виведенню прибутку з-під оподаткування (Багатостороння конвенція MLI).

Завдяки цьому Україна зможе одночасно вносити необхідні зміни до всіх діючих міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування. Підписання Багатосторонньої конвенція MLI - це крок в рамках Плану дій для боротьби з розмиванням бази оподаткування і виведенням прибутку з-під оподаткування (План дій BEPS).

Підписання Конвенції дозволить покращити інвестиційний клімат, стимулюватиме зростання економіки та розвиток міжнародної торгівлі.

Також в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова проведе зустріч з Робертом Дженріком, Секретарем з питань фінансів (заступник Міністра фінансів Великої Британії). Сторони обговорять процес впровадження ключових реформ в Україні та поточні питання співпраці обох країн.

У рамках візиту Оксана Маркарова також зустрінеться з Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) сером Сумою Чакрабарті.
Протягом зустрічі говоритимуть про нову стратегію роботи банку в Україні на період 2018-2023 роки.

На завершення робочої поїздки в.о. Міністра фінансів візьме участь у Круглому столі «Інновації та можливості». Головною метою заходу є обговорення можливостей України в контексті глобальної економіки.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити