Німецькі експерти з державних фінансів поділилися підходами до акцизного права ЄС з українськими колегами

9/27/16

Гармонізація українського законодавства у сфері акцизів із нормами ЄС – одна з передумов успішного впровадження Угоди про Асоціацію з ЄС. Німецькі експерти обговорили виклики та передумови цих змін із відповідними українськими інституціями.

13-15 вересня 2016р. у Києві пройшов фаховий семінар «Наближення України до акцизного права ЄС. Оподаткування алкоголю. Впровадження права ЄС в національне право».

Учасники відмітили високу якість доповідей, гарний зворотній зв’язок та високу компетентність експертів. Є висока потреба у подальших тренінгах із цього напрямку.

Семінар провели німецькі експерти Аня Перлеберг та Денніс Нерінг на запрошення проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини. Експерти працюють у німецькому Міністерстві Фінансів та Федеральній митниці.

За три дні практичний семінар зібрав представників українських Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, Міністерство Аграрної політики, Академії фінансового менеджменту при Мінфіні, Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики, Асоціації «Укрводка» та Асоціації «Укрпиво».

Семінар охопив наступні питання:
• Наближення України до акцизного права ЄС;
• Основні положення оподаткування алкоголю в праві ЄС (особливо пиво);
• Впровадження правових розпоряджень ЄС з оподаткування пива в національне право;
• Впровадження права ЄС в національне право – предмет оподаткування, методи звільнення від податку, використання, звільнене від податку, виникнення податку, оподаткування.


Довідка: Проект «Підтримка реформи управління державними фінансами» реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.
GIZ підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити