Міжнародна фінансова корпорація готова допомогти Україні у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів у державних банках

4/23/18

21 квітня в рамках робочого візиту до Вашингтона Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації (МФК) Джорджиною Бейкер та Виконавчим директором МФК Стефані фон Фріденбург.

На зустрічі обговорили реформу державного банківського сектору та нещодавно схвалені Урядом оновлені засади реформування державного банківського сектору.

Олександр Данилюк запевнив, що зменшення державної частки у банківському секторі є одним з пріоритетів роботи Уряду і досвід Міжнародної фінансової корпорації допоможе реалізувати це прагнення.

”Для нас є надзвичайно важливим світовий досвід Міжнародної фінансової корпорації, яка допомагає нашій країні втілювати найсучасніші практики та підходи, в тому числі, в реформуванні державних банків” - підкреслив Данилюк.

В свою чергу, Віце-президент Міжнародної фінансової корпорації Джорджина Бейкер відзначила успішну співпрацю Укргазбанку з МФК та запропонувала експертну допомогу Корпорації у вирішенні проблеми непрацюючих кредитів у державних банках.

Зі свого боку, Виконавчий директор Міжнародної фінансової корпорації Стефані фон Фріденбург додала, що для успішного розвитку банківського сектору в Україні необхідно вирішити проблему непрацюючих кредитів та запровадити сучасне корпоративне управління в державних банках, що наразі не мають працюючих наглядових рад.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити