Міністр фінансів України Олександр Данилюк візьме участь у Всесвітньому економічному форумі

1/24/18

Міністр фінансів України Олександр Данилюк в складі української делегації на чолі з Президентом України Петром Порошенко розпочав офіційний візит у Давос, де візьме участь у Всесвітньому економічному форумі.

Протягом форуму українська делегація зустрінеться з керівниками міжнародних фінансових організацій, представниками світового бізнесу та найбільшими інвесторами. В ході цих зустрічей планується обговорити процес реформ в Україні та подальшу співпрацю.

Олександр Данилюк також планує зустрітися з Європейським Комісаром з питань економіки, фінансів, оподаткування та митниці П'єром Московісі, Міністром фінансів Канади Білом Морно та Міністром фінансів Нідерландів Вопке Хьокстрою.

Всесвітній економічний форум у Давосі - це найбільший подібний форум де, починаючи з 1971 року, політики, економісти та бізнесмени з десятків країн обговорюють вирішення нагальних проблем світової економіки та обмінюються досвідом. Цього року у форумі візьмуть участь 3000 учасників із 119 країн світу.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити