Міністр фінансів Наталія Яресько зустрілась з членами Європейської Бізнес Асоціації

8/3/15

03 серпня відбулася зустріч Міністра фінансів Наталії Яресько з членами Європейської Бізнес Асоціації щодо актуальних питань оподаткування.

Міністерство фінансів активно працює над стабілізацією фінансової системи країни та відновленням зростання економіки України, вже починаючи з 2016 року. В тому числі, Міністерство фінансів наразі розробляє проект податкової реформи, що дозволить значно покращити інвестиційний клімат в нашій країні за рахунок зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, спрощення адміністрування податків та забезпечення більш справедливого розподілу податкового навантаження. Питання підготовки проекту податкової реформи були одними з центральних, зокрема, під час зустрічі Наталії Яресько з членами ЄБА.

Під час зустрічі Міністр фінансів зазначила, що Уряду вдалося багато зробити для стабілізації фінансової системи України. Водночас, одне з головних завдань, які стоять наразі перед Міністерством фінансів, - це розробка оптимальної моделі податкової системи України.

«Найближчим часом Міністерство фінансів планує подати на розгляд громадськості, Уряду та Верховної Ради проект податкової реформи, над розробкою якої ми зараз активно працюємо разом з представниками бізнес-асоціацій, громадськості, українських та іноземних експертів. Наразі ми прораховуємо потенційний вплив різних податкових моделей на економіку та бюджет нашої країни», - зазначила Н.Яресько.

В ході зустрічі Міністр фінансів зупинилась на основних принципах і завданнях податкової реформи, а також наголосила на необхідності активної комунікації між владою та бізнесом. За словами Н.Яресько, Міністерство фінансів відкрите для дискусії, адже спільна робота допоможе врахувати запити всіх зацікавлених сторін і знайти найкращі рішення для здійснення реформ.

"Я дуже вдячна всім, хто долучився до відкритого діалогу, та заохочую всіх до дискусій щодо податкової реформи, бо саме таким чином створюється платформа для постійного обміну думками між бізнесом і владою", - завершила свій виступ Міністр фінансів.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити