Міністр фінансів Наталія Яресько взяла участь у бізнес-зустрічі, організованій Американською торгівельною палатою в Україні

9/10/15

10 вересня відбулася робоча зустріч Міністра фінансів України Наталії Яресько з представниками компаній, що є членами Американської торгівельної палати в Україні.

Захід було організовано з метою продовження та зміцнення конструктивного діалогу з бізнес-спільнотою України. Основною темою обговорення була податкова реформа, проект якої Міністерство фінансів представило 3 вересня під час засідання Національної ради реформ, а також інші важливі для бізнес-спільноти аспекти, що входять до компетенції Міністерства фінансів України.

У вступному слові Н.Яресько висловила вдячність компаніям-членам Палати за підтримку реформ в Україні у складних умовах, а також окреслила своє бачення основоположних принципів та завдань податкової реформи, наголосила на її ключових нововведеннях та відповіла на питання представників бізнесу щодо особливостей процесу впровадження реформи.

«Я дуже вдячна всім учасникам зустрічі за їх запитання, пропозиції та бажання тісно співпрацювати з урядом для побудови простої, ефективної, справедливої та прозорої податкової системи. Ми готові до публічного обговорення проекту податкової реформи в рамках загальнонаціонального діалогу. І я впевнена, що в результаті ця реформа дійсно буде мати підтримку значної частини нашого народу», - заявила Міністр фінансів.

За словами Президента Американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера, питання податкової реформи є надзвичайно важливим для компаній-членів Палати, що об'єднує найбільших платників податків. Тому Палата зацікавлена у встановленні справедливих, чітких та прозорих правил гри.

В свою чергу Міністр фінансів зазначила: «Ми знаємо, наскільки важливо для бізнесу, аби податкова система створювала рівні умови для всіх гравців ринку". За словами Міністра, вирівнювання умов для підприємств у різних галузях є одним з пріоритетів Міністерства фінансів і проекту податкової реформи, розробленої ним.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити