Міністр фінансів Наталія Яресько виступила з промовою на зустрічі Чиказької Ради з глобальних питань

9/23/15

Вчора, 22 вересня, Міністр фінансів України Наталія Яресько в рамках візиту до США виступила з промовою перед Чиказькою радою з глобальних питань (Chicago Council of Global Affairs) та відповіла на питання представників американського бізнесу, присутніх на зустрічі.

Головною темою виступу Міністра стали економічні виклики, які постали перед Урядом України, а також обговорення процесу реформування в країні як відповіді на ці виклики.

«Вже більше року ми знаходимося у стані війни з економічними проблемами держави на тлі реальних бойових дій в частині східних областей України. В той же час ми маємо дати прихисток 1,5 мільйонам внутрішніх іммігрантів, які втікають з окупованих територій. Тож для нас важлива всіляка підтримка та кожна інвестиція в Україну», - зазначила Наталія Яресько.

Під час свого виступу Міністр наголосила на трьох основних пріоритетах дій українського уряду – відновленні економічної стабільності, боротьбі з корупцією та створенні сприятливого, інвестиційно привабливого бізнес-клімату. Також Наталія Яресько коротко окреслила стан впровадження окремих реформ за цими напрямками, зокрема податкової реформи, реформи держзакупівель, поліції тощо, та подальші перспективи досягнення поставлених цілей.

Під час секції питань, представники американського бізнесу, зацікавлені у потенційному інвестуванні в економіку України, також жваво цікавилися реформами судової системи та апарату державного управління, питаннями децентралізації, а також кроками, які здійснює Уряд України для вирішення військового конфлікту на Сході України та посиленню енергетичної безпеки нашої країни.

"Немає нікого, хто хотів би миру та завершення війни більше, ніж українці. Ще в дитинстві я зрозуміла, що немає нічого важливішого за гідність людини. Тепер, у складі нової урядової команди, об'єднаними зусиллями ми боремося за честь та гідність нашої нації, економічний добробут та незалежність країни", - наголосила Міністр.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити