Міністр фінансів Наталія Яресько обговорила з міжнародними партнерами України реалізацію програми реформ українського Уряду та угоду щодо реструктуризації боргу України

9/6/15

5 вересня в Анкарі Міністр фінансів Наталія Яресько провела низку зустрічей з представниками країн-міжнародних партнерів України, під час яких обговорила зі своїми колегами питання реалізації українським Урядом програми реформ, підготовки нашої країни до візиту Директора-розпорядника МВФ пані Крістін Лагард, а також нещодавно досягнуту Україною угоду щодо реструктуризації її приватного боргу та інші кроки, що здійснюються Урядом на шляху до відновлення економіки України.

За результатами зустрічі, Наталія Яресько подякувала своїм співрозмовникам за активну підтримку України у реалізації українських реформ.

Водночас зауважуємо, що поширення у ЗМІ інформації, що Міністр запросила в своїх іноземних колег фінансування для закупівлі Україною російського газу, не відповідає дійсності.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити