Міністр фінансів Наталія Яресько зустрілась з Міністром торгівлі США Пенні Пріцкер та представниками американської бізнес-спільноти

10/27/15

26 жовтня Міністр фінансів Наталія Яресько взяла участь у круглому столі під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, що був присвячений візиту в Україну Міністра торгівлі США Пенні Пріцкер та представників американської бізнес-спільноти.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи торговельно-економічного співробітництва з США, яке б забезпечило надходження нових інвестицій – суттєвого драйверу для економіки країни у період її відновлення.

В рамках круглого столу також було обговорено деталі подальшої співпраці з великими американськими компаніями та корпораціями, серед яких на зустрічі були присутні керівники Westinghouse Cargill, NCH Capital Inc., Citibank, Honeywell, DuPont European Region & Canada та інші.

«Я рада бачити значну зацікавленість потенційних інвесторів в економіку України. Нашою першочерговою задачею вбачаю проведення структурних реформ, які забезпечить якнайскоріше відновлення економіки України, що сприятиме покращенню інвестиційного клімату в нашій країні», - зазначила з цього приводу Наталія Яресько.

Водночас, Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер відзначила важливість відкритого діалогу щодо реалізації наміченого Україною плану реформ, а також наголосила на важливості довготривалих відносин між двома країнами та перспективах торговельної і інвестиційної співпраці.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити