Міністерство фінансів вітає рішення Окружного адміністративного суду м.Києва, який відмовив у забезпечені позову у вигляді призупинки конкурсу

4/15/19

За інформацією Кабінтету Міністрів України, 12 квітня Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив Роману Насірову у клопотанні про призупинку конкурсів на посади голів Державної податкової служби та Державної митної служби для забезпечення його позову до КМУ.

Підготовче засідання у справі за позовом Романа Насірова до Кабінету міністрів України щодо оголошення конкурсів на посади очільників Державної митної служби та Державної податкової служби заплановане на 6 травня. Розгляд справи буде здійснюватися за правилами загального позовного провадження.
Міністерство фінансів вважає позовні вимоги колишнього керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова щодо оголошення конкурсів на посади очільників нової Державної митної служби (ДМС) та Державної податкової служби (ДПС) є безпідставними.

Оскаржувані акти Уряду жодним чином не впливають на права, свободи або законні інтереси, що вказує на відсутність порушеного права у позивача.
Мінфін вживатиме всіх необхідних заходів для захисту інтересів держави та забезпечення можливості конкурсантам скористатися законним правом бути призначеними на посади керівників Державної податкової та митної служб.

Перший етап конкурсу відбувся 9 квітня – кандидати складали тест на знання іноземної мови. За його результатами Національне агентство України з питань державної служби сформувало список із 11 кандидатів. На них чекають тестові завдання на знання законодавства та ситуативні рішення, а також співбесіда із серією запитань та відповідей.

До процесу перевірки та оцінювання робіт будуть допущені українські та іноземні експерти, представники бізнесу, аби забезпечити неупередженість обрання кандидатів. Результати конкурсу будуть оголошені 23 квітня.

Міністерство фінансів вважає реформу Державної фіскальної Служби ключовою антикорупційною ініціативою, необхідною для поліпшення бізнес-клімату та економічного розвитку України.

Реформа ДФС покращить якість сервісів, які надаються платникам податків, підвищить прозорість та підзвітність роботи податкових та митних органів.
Ця реформа є однією із найскладніших у сфері відповідальності Мінфіну, як з огляду на обсяг роботи, так і протидії, яку вона викликає.

Подання позову Романом Насіровим є нічим іншим, як бажанням загальмувати реформування фіскальної служби шляхом унеможливлення або затягування проведення прозорих конкурсів.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити