Мінфін затвердив узагальнюючу податкову консультацію щодо податкового звітного періоду для коригування фінансового результату до оподаткування

11/16/18

14 листопада 2018 року Міністерство фінансів України видало наказ № 887 «Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо застосування положень підпунктів 140.5.4, 140.5.6 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України стосовно визначення податкового (звітного) періоду для коригування фінансового результату до оподаткування».

У ЧОМУ СУТЬ?
Зазначеним наказом затверджено Узагальнюючу податкову консультацію щодо застосування положень підпунктів 140.5.4, 140.5.6 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України щодо визначення податкового (звітного) періоду для коригування фінансового результату до оподаткування.


ЩО ЦЕ ДАЄ?
Роз’яснення усуне неоднозначне трактування та різнотлумачення при застосуванні положень підпунктів 140.5.4, 140.5.6 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України стосовно визначення податкового (звітного) періоду для коригування фінансового результату до оподаткування.

Узагальнююча податкова консультація визначає, що коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з нерезидентами, визначеними в абзаці третьому та четвертому підпункту 140.5.4 і підпункту 140.5.6 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України, здійснюються за результатами податкового (звітного) року та відображаються у податковій декларації з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) рік.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити