Мінфін вітає наказ Лондонського суду щодо всесвітнього арешту активів колишніх власників ПАК КБ “ПриватБанку”

12/20/17

Мінфін вітає наказ Лондонського суду щодо всесвітнього арешту активів колишніх власників ПАК КБ “ПриватБанку” Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, та шістьох компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їхнім контролем.

Наказ про арешт активів було видано в рамках судової справи за позовом Приватбанку на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що пани Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд. дол. США шляхом проведення низки незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводились на компанії, які їм таємно належали або знаходились під їхнім контролем. Шляхом цього судового процесу ПАК КБ “ПриватБанку” планує повернути кошти, сума яких, разом з процентами, складає понад 2,5 млрд. дол. США.

«ПриватБанк впевнений, що англійський суд чесно та об'єктивно розгляне його позов, а також, що банк досягне успіху та зможе повернути кошти, які були незаконно виведені із нього,» зазначили в прес-службі ПАК КБ “ПриватБанку”

«Ми вітаємо це позитивне рішення Англійського суду. На сьогодні держава фактично витратила майже 140млрд грн на докапіталізацію Приватбанку через те, що раніше з нього були виведені гроші, або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає. Ці 140 млрд грн – це гроші кожного громадянина, кожного платника податків, і вони обов’язково мають бути повернуті в державний бюджет. Незважаючи на деякі спроби зриву юридичного процесу та захисту інтересів Банку, команда юристів, що працює над цією справою, зробила професійну роботу та досягла результату,» зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити