Мінфін спільно з МВФ, Науково-дослідним інститутом фіскальної політики та Інститутом податкових реформ працює над розробкою ключових показників ефективності для ДФС

6/23/16

22 червня відбулася зустріч щодо визначення ключових показників ефективності (КРІ) для Державної фіскальної служби. У зустрічі взяли участь радник Міністра фінансів, Голова Проектного офісу реформ Мінфіну Яна Бугрімова, радник Міністра фінансів Павло Кухта, представники МВФ, Інституту податкових реформ, Науково-дослідного інституту фіскальної політики та офісу реформ ДФС.

Міністерство фінансів активно працює над пришвидшенням процесів реформування Державної фіскальної служби для того, щоб перезавантажити систему взаємодії платників податків і державних органів, яка базуватиметься на засадах відкритості та прозорості.

У ході зустрічі сторони вперше офіційно обговорили та презентували напрацювання, які ляжуть в основу майбутнього переліку ключових показників ефективності для ДФС. Учасники зійшлися на тому, що:
• ключові показники ефективності (КРІ) повинні відображати результати структурних змін в роботі ДФС;
• виконання планів надходжень до бюджету та прийняття змін до законодавства є важливими, але далеко не єдиними показниками ефективності процесу реформ;
• побудова КРІ на підставі коректної та достовірної інформації, а також створення системи моніторингу виконання цих КРІ є критично необхідними елементами, без яких сам інструмент ключових показників ефективності втрачає сенс.

Сторони домовилися про спільну подальшу співпрацю і розпочинають наступний, найбільш складний, етап у роботі - збір інформації.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити