Без інституційної реформи ДФС впровадження нульової декларації стане інструментом тиску або легалізації корупційних та нелегальних доходів - Данилюк

3/21/18

Впровадження нульової декларації без повноцінної реформи Державної фіскальної Служби стане лише додатковим інструментом тиску податківців на бізнес, а також створить можливість легалізувати прибутки від корупції або інших нелегальних дій. Про це заявив Міністр фінансів в інтерв’ю Interfax-Україна

“Ідею "нульової декларації" ми підтримуємо, але спершу треба пришвидшити реформу ДФС, а вона зараз просувається не дуже активно. За таких умов запровадження "нульової декларації" та непрямих методів прямо зараз несе значні ризики: одні скористаються цим для отримання індульгенцій, а проти інших цей інструмент буде використано для тиску”, - сказав Данилюк.

Він також додав, що нульова декларація не має бути використана як можливість легалізуватися тим, хто хоче це зробити перед введенням прозорого обміну інформації та уникнути відповідальності за отримання прибутків через корупцію та інші нелегальні діяння.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити