АНОНС: 23-27 листопада відбудеться серія навчальних тренінгів проекту «Є-Дата» для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у м. Одеса та м. Дніпропетровськ

11/22/15

Протягом 23-27 листопада в м. Одеса та м. Дніпропетровськ відбудеться серія семінарів для розпорядників та отримувачів бюджетних коштів на тему «Робота на офіційному веб-порталі використання публічних коштів e-data», що проводить команда «Є-Дата» спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень.

Міністерство фінансів України продовжує впроваджувати революційну IТ-платформу, портал «Є-дата», яка дозволяє зробити використання державних коштів прозорим, задовольняє інтерес та право громадськості на оперативне отримання достовірної інформації щодо державних транзакцій, а також покращує ситуацію в боротьбі з корупцією, адже тепер кожен громадянин може легко та безкоштовно відслідковувати платежі всіх державних органів та підприємств, адресата державних коштів, їх призначення та суми в режимі реального часу.

Учасники семінару дізнаються більше про отримання електронних ключів, реєстрацію службових кабінетів та правил заповнення форм звітності, а також про законодавче регламентування єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Є-Дата».

Розклад тренінгів в м. Одеса:

Дати проведення: 23-27 листопада 2015 року;

Місце проведення: м. Одеса, вул. Генуезька, 22 у приміщенні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Розклад тренінгів в м. Дніпропетровськ:
Дати проведення: 24-27 листопада 2015 року;

Місце проведення: м. Дніпропетровськ, проспект Кірова, 1, у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Офіційний веб-портал використання публічних фінансів «Є-Дата» доступний для широкого загалу за посиланням http://e-data.gov.ua/

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити