IFC виділяє 12,5 млн. євро на розвиток міського транспорту Маріуполя

2/19/19

IFC підписала кредитну угоду щодо надання фінансування у розмірі 12,5 млн євро на закупівлю 64 сучасних автобусів. Кошти також призначено на реконструкцію міського автобусного депо, оновлення ремонтного обладнання та розвиток управління транспортною інфраструктурою міста. Оновлений автобусний парк Маріуполя збільшить пропускну здатність системи громадського транспорту, знизить викиди вуглеводню в атмосферу та дозволить надавати мешканцям якісніші транспортні послуги.

«Від 2014 року децентралізація є одним з ключових пріоритетів уряду, і ми вже передали муніципалітетам багато фінансових ресурсів, а разом з ними – і відповідальності. Тому для нас надзвичайно важливо, щоб наші міжнародні партнери підтримали цей підхід своїми фінансовими ресурсами, - сказав Юрій Гелетій, заступник Міністра фінансів з питань євроінтеграції. Інвестиції МФК в інфраструктуру Маріуполя, міста, розташованого в 30 км від лінії фронту, є найкращим доказом довіри наших партнерів до України. Ми сподіваємося, що фінансування муніципалітетів стане одним з важливих напрямків діяльності МФК в майбутньому. І ми були б дуже вдячні, якби МФК могла стати першою МФО, яка надаватиме таке фінансування у гривні, і ми як Мінфін готові підтримати цю ідею».

IFC, член Групи Світового банку є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України: загальний розмір її капіталовкладень у довгострокові проекти в різних секторах економіки України сягнув понад $3.2 млрд.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити