ПриватБанк

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» було створено відповідно до установчого договору від 07 лютого 1992 року у формі товариства з обмеженою відповідальністю під назвою Комерційний банк «ПриватБанк» та зареєстровано Національним банком України 19 березня 1992 року (реєстраційний № 92).

Держава в особі Міністерства фінансів України набула права власності на 100% акцій Банку 21 грудня 2016 року відповідно до статті 411 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2016 року № 961 «Деякі питання забезпечення стабільності фінансової системи», прийнятої з урахуванням рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 грудня 2016 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки України в економічній сфері та захисту інтересів вкладників», введеного в дію Указом Президента України від 18 грудня 2016 року № 560, та на підставі пропозиції Національного банку України і рішення Ради з фінансової стабільності від 18 грудня 2016 року.

Крім цього, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2016 № 961 «Деякі питання забезпечення стабільності фінансової системи» держава в особі Міністерства фінансів взяла участь у додатковій капіталізації ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» шляхом придбання акцій додаткової емісії існуючої номінальної вартості на суму, що не перевищує розміру мінімальної потреби в капіталі, розрахованої Національним банком, та Мінфін здійснив випуск облігацій внутрішньої державної позики із подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» на суму 116,8 млрд. грн.

Також Міністерством фінансів на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 23.06.2017 № 443 взято участь у додатковій капіталізації Банку шляхом придбання акцій додаткової емісії в сумі 38,565 млрд. грн. в обмін на облігації внутрішньої державної позики.

Загалом внесок держави до капіталу Банку на сьогодні складає 155,365 млрд. гривень.

Станом на 01.10.2017 розмір активів банку становив 253,6 млрд. грн., банк посідає 1-е місце у банківській системі за цим показником.

Голова Правління ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» - Петр Крумханзл. Члени Правління: Пахачук Галина Данилівна, Сергеєв Олег Миколайович, Дрелінг Олександр Геннадійович, Харітіч Сергій Володимирович, Бережний Сергій Володимирович, Самаріна Ганна Юріївна, Ярмоленко Валентина Василівна (головний бухгалтер).

Головою Наглядової ради ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» було обрано Енгін Акчакочу. Склад Наглядової ради: Маркарова Оксана Сергіївна, Шевальов Артем Валентинович, Франсіз Маліж, Стівен А.Сіліг, Олексієнко Сергій Олександрович, Андреа Монета.


Веб-сайт банку https://privatbank.ua/

Останні оновлення по цій темі

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити