ГРАДІЛЬ Андрій Іванович

Заступник Міністра фінансів України

Андрій Граділь отримав повну вищу освіту у Херсонському індустріальному інституті, де у 1995 році здобув кваліфікацію економіста.

Протягом 2005-2008 рр. навчався в Національній академії державного управління при Президентові України та здобув ступінь «магістра управління суспільним розвитком».

Розпочав трудову діяльність у 1995 році в Херсонській обласній дирекції АК АБП «Україна», де працював на посадах ревізора І категорії контрольно-ревізійного відділу, економіста І категорії, провідного економіста, головного економіста відділу кредитних ресурсів та депозитів, а згодом обійняв посаду начальника операційного відділу.

Протягом 2000-2002 рр. був заступником начальника Херсонського обласного управління «Державний ощадний банк України».

З 2002 по 2005 рр. обіймав посаду директора Херсонської філії ВАТ «Мегабанк».

У 2005-2010 рр. був заступником голови Херсонської облдержадміністрації з питань фінансів, економіки та зовнішньоекономічної діяльності.

Протягом 2007-2012 рр. Андрій Граділь як доцент кафедри податкової та бюджетної політики викладав у Херсонському національному технічному університеті.

З 2012 по 2015 рр. працював начальником Управління Національного банку України в Херсонській області, а з початку 2016 року – переведений на посаду Представника НБУ в Херсонській області.

У лютому 2017 року призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

Кандидат економічних наук (тема дисертації - "Фінансові ризики банківської діяльності"), доцент, автор та співавтор 41 наукових праць.

Має 10-річний досвід роботи на державній службі та 4 ранг держслужбовця.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити