МАРКАРОВА Оксана Сергіївна

Перший заступник Міністра фінансів України

Оксана Маркарова отримала диплом магістра з екології в Києво-Могилянській Академії. Навчалася в Університеті Індіани (Блумінгтон/США) та здобула ступінь магістра в галузі міжнародних публічних фінансів та торгівлі, отримавши відзнаку за відмінність в навчанні та нагороду найкращого міжнародного студента.

Під час навчання в 1996-1998 роках Оксана працювала в Міжнародній фундації виборчих систем та в консалтинговій компанії Кемонікс Інтернешнл Інк. в рамках проекту «Українська аграрна товарна біржа». З 1998 по 1999 рік та з 2001 по 2003 рік Оксана займала посади Радника з економічної політики та Менеджера з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій «Вестерн Ен-Ай-Ес Ентерпрайз Фонд», а в 2000 році в Сполучених штатах проходила практику в Світовому банку працюючи в групі банків та фінансових ринків регіону Європи та центральної Азії.

До призначення на посаду 12 років очолювала Інвестиційну групу ІТТ в якості Голови правління – Президента ПрАТ ІК ІТТ-Інвест.

Оксана Маркарова є членом Дорадчої Ради Києво-Могилянська Академія, входить в Коло Друзів Українського католицького університету, та є членом Міжнародної організації молодих президентів (YPO). Має професійну ліцензію з торгівлі цінними паперами, управління активами та члена Ради недержавних пенсійних фондів.

Протягом березня 2015 - квітня 2016 рр. Оксана Маркарова обіймала посаду заступника Міністра - керівника апарату Міністерства фінансів України.

29 квітня 2016 р. її було призначено на посаду Першого заступника Міністра фінансів України.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити